Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2009, 13:51   #43
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Ja pragnę zauważyć, że tutaj mój kolejny post będzie z pewnością krótszy, bo co tu dużo pisać o tym, że idziemy przez jaskinię Tak jak mówisz- sielanka. Najwyżej wdam się w gadkę z kimś z ekipy, ale się zastanowię jeszcze- jakby co, to odezwę się do kogoś na PW, żeby przeprowadzić dialog.

Co do tempa rozgrywki, właśnie jest czas, jak ktoś chce, moim zdaniem, może bardziej przedstawić swoją postać, żebyśmy dowiedzieli się czegoś więcej, lub opisać swoje przemyślenia i uczucia odnośnie kapiącej na jego buty wody, ale oczywiście, kto chce może walnąć np: 4 zdania w poście, jak ja na przykład zamierzam uczynić no może ja akurat trochę więcej niż 4

Ale skoro MG zapewniasz, że akcja się rozkręci za tydz. to czekam z niecierpliwością W sumie już ostatni post mnie zaciekawił tzn. telefoniczna rozmowa Wills'a.

Miłego pisania
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"

Ostatnio edytowane przez michau : 11-08-2009 o 13:56.
michau jest offline