Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2009, 14:05   #84
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Widzę, że gracze czuwają i łapią mnie za każde słowo.
Muszę uważać na słowa i precyzować opisy.


EDIT:
Mój post już jest. Oto szczegóły tego co się będzie działo dalej.
W czasie warty na pierwszej zmiany (tj. Guun i Grumil) obaj będą słyszeć różne dziwne dźwięki (stukanie, pukanie, jakiś jakby daleki jęk, trudno sprecyzować to wiatry czy coś innego). Grumil zapobiegliwie zastawi drzwi krzesłem oraz zamknię zniszczone okiennice.
W czasie warty na drugiej zmianie (tj. Thorius i Neuris) będzie się działo co następuje: karzeł będzie co chwila zasypiał, przez większość zmiany panuje kompeltna (rzec można nienaturalna cisza), poza tym dwa razy ktoś jakby zapuka do drzwi (jeżeli otworzysz, poczujesz tylko gorący wiatr na twarzy).
Do rana nic już więcej się nie wydarzy. Gdy się obudzicie usłyszycie odgłosy budzącego się do życia miasta. Przekrzykujący się kupcy, jęk zwierząt itp Jednak są to tylko dźwięki nikogo nie widać. Gdy ujrzy to Neuris wpadnie w panikę i krzyknie:
- Jesteśmy zgubieni to Zakhara - miasto duchów i demonów.


Oto opis magicznej laski, którą zabrał Guun.
Drewniany kostur z niebieskim kryształem na końcu.
W krysztale zmagazynowany jest jeden czar. Można go użyć raz dziennie, po wykorzystaniu odnawia się.
Za każdym razem będzie to inny czar. Na początek w krysztale jest:
Smoczy Podmuch - jest to ognisty wyziew jak z paszczy smoka o szerokości dwóch i długości czterech metrów. SIŁA - 3
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.

Ostatnio edytowane przez brody : 11-08-2009 o 20:45. Powód: dopisek
brody jest offline