Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2004, 15:48   #28
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ja się bardzo zniechęciłam do sieciowych RPG po tym, jak wielką nadzieją obdażyłam Helbrath Crusade i totalnie mnie rozczarowała. Ktoś mi nawciskał, że ta gra toczy się jak życie, niczym prawdziwe RPG, a ja nie widziałam w niej nic poza mordowaniem zielonych glutów tudzież innych paskudnych stworów. Grałam w to jakieś dwa-trzy tygodnie i zupełnie nie widziałam sensu dalszego klikania myszką w potworki i wkurzania się z powodu lagów. Natomiast mój brat i jeszcze kilku kolegów zachwycało się tą grą i siedzieli po nocach przez dobre kilka miesięcy nabijając levele. Nie wiem, może z biegiem czasu ta gra nabiera uroku, mnie się zupełnie nie podobała. A Wy graliście w to kiedyś?
Teraz wśród moich znajomych powstał boom na coś, co się nazywa Daemon. Szczerze mówiąc też jakoś boję się tej gry i nie mam odwagi się zarejestrować, żeby znowu się nie rozczarować. Możecie mi coś powiedzieć na ten temat? Udzielacie się w Daemon'icznym świecie?
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem