Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2009, 00:32   #527
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Nowy post i kilka słów wyjaśnień...Sorry Hawkeye za wprowadzenie cię w błąd. Zapomniałem sprawdzić godziny przy postach. Akcja w supermarkecie dzieje się dużo wcześniej przed spotkaniem u Roberta Frew. Dlatego też skierowałem cię na inną akcję w ramach przeprosin.

Enneid...tu moja wina jest większa ...Samowolnie i bez konsultacji z tobą zmieniłem decyzję twojej postaci, sorki. Niemniej Echidna jest na urlopie, a gdyby Chris wyjechał do wypadku, to pasowałoby pisać WPka niemożliwego do napisania z powodu nieobecności Echidny...
Przepraszam, że się nie skonsultowałem, ale chciałem jak najszybciej umieścić tego posta. Na pocieszenie dodam, że jak się Chris szybko uwinie z rozmową ze staruszką, to zdąży zanim ekipa przy wypadku zwinie manatki.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline