Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2009, 18:54   #33
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Cosm0 wybacz wena mi się załączyła

Poza tym zapomniałem wspomnieć, że fragment gdzie jest dialog Nathan-Una powstał dzięki współpracy z Aeth Miała ona grać z nami z tego co wiem jednak nie da rady z czasem I właśnie kiedyś, jak się nam nudziło zaczęliśmy sobie ten dialog pisać :P

Qumi nie bój żaby Mój Nathan nie jest groźny dla tych, którzy go szanują Ma sprawę do Waszych postaci i to mu wystarczy. Choć fakt, że troszkę boję się "współpracy" na linii Nathan-Sever Bo ogólnie to on jest dobrym chłopem Tylko trochę zebzikowanym Ale spokojnie, nie zabija ludzi na lewo i prawo

Tak po prawdzie to już Furgrim był bardziej trudny do współpracy, a jak wiemy dało się

EDIT:

Szlag! Czy ktoś wie dlaczego po edycji jednego błędu wcięło mi pół posta? I jak to naprawić?
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline