Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2009, 07:23   #53
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Będzie ciężej niż myślałem.
„Ruchome piaski”, to dobre określenie.
Przez ostatni tydzień łudziłem się, że zdołam powrócić do przygody i pbf w ogóle. Moją nadzieję rozwiało powierzenie mi dodatkowych obowiązków. Nijak nie będę w stanie dotrzymywać terminu jednego porządnego posta tygodniowo, a z doświadczenia wiem, że takie obsuwy i nieregularność oznaczają przedłużającą się agonię przygody.
Przeceniłem swoje możliwości czasowe, a także umiejętności, bo i krytykę graczy musiałem przyjąć na klatę.
Chciałem Wam wszystkim podziękować jeszcze raz, że zechcieliście poświęcić mi czas i zaangażować się w mój projekt.
Dla mnie to było bardzo ciekawe doświadczenie, bo jeszcze nie prowadziłem na forum dotychczas swoje sadystyczne skłonności realizując w realu.
Najuczciwiej byłoby zamknąć przygodę, bo zawieszenie jej szacuję, że będzie trwało jakieś pół roku.
A teraz znowu wsiąkam.
 
Tom Atos jest offline