Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2009, 09:50   #94
MadWolf
 
MadWolf's Avatar
 
Reputacja: 1 MadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znany
hm, osobiście niedawno wróciłem po (zapowiadanej) nieobecności związanej z wyjazdem i potrzebowałem chwili aby się pozbierać.

Co do nowej konwencji 'długich i obszernych postów', to po dłuższych przemyśleniach nie jestem przekonany. Grało się na początku fajnie i dynamicznie, a teraz grozi nam iż będziemy mieli po 20 linijek głupawych przemyśleń zakończonych deklaracją zaparzenia herbaty

Postaram się wrzucić mój post do jutra, ale super obszerny to on nie będzie. Naturalnie jeżeli styl krótszych odpowiedzi (no, na pewno nie dwu linijkowych) jest nie do przyjęcia, proszę o szybki kontakt. Po prostu mogę nie wyrobić z dwoma sesjami gdzie będzie się wymagało odemnie aż tyle kreatywności
 
MadWolf jest offline