Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2009, 10:40   #40
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Sesja Live.

Cześć.
Tak sobie pomyślałem, że być może tu znajdą się chętni na jakąś sesje Live ?

Oczywiste jest, że każdy z nas mieszka w różnych częściach Polski, ale myślę, że można by zorganizować np: jakiś wypad (np: 2 -3 dni) do jakiegoś miasta, (załóżmy mamy ludzi z Poznania, Wrocławia, nie wiem, dajmy na to Kalisza, Łodzi, Bydgoszczy) spotykamy się w mieście po środku, żeby każdy miał mniej więcej równą drogę do przebycia Zresztą PKP nie jest aż tak drogi
Najlepiej byłoby gdyby znalazł się gospodarz z danego miasta, który mógłby np: kogoś przenocować w razie potrzeby.

Cel jest prosty: nie tylko sobie pograć, ale też poznać nowych ludzi, podyskutować o fantastyce i nie tylko Gdyby znaleźli się chętnie, można obgadać szczegóły, czyli np: Kto jest chętny jako gracz, kto jako MG i skąd kto pochodzi, ulubiony system itp.

Są chętni ?
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"
michau jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem