Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2009, 18:09   #101
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Post dodany!
Jak widać po długości owego post nie był tym czego się spodziewaliście, a co ja zdołałem wymyślić wczoraj wieczorem, kiedy miałem już 1/3 posta napisanego, dlatego takie opóźnienie ;]

Jak łatwo można zauważyć czytając posta, został on napisany wyłącznie dla trzech osób: Keyci, Col. Frosta i Zielina, czyli krótko mówiąc dla osób które zdołały odpisać po ostatniej przedłużonej turze.

I tak: osoby ww. piszą odpowiedź na obecnego posta, a spóźnialscy odpowiadają na poprzedni post, w którym odpisałem dzień drugi pobytu waszych postaci w Szkole.

Post krótki i nie oczekuję od Waszej trójki że będziecie się rozpisywać na kilka stron. Zadowoli mnie opis jak wychodzicie z opresji (Keyci i Col. Frost) bądź w przypadku Zielina opis wykonania zadania, aż do powrotu do łóżka (macie wolną rękę!)
Zastrzegam że akcja poszczególnych postaci dzieje się nieco później niż innej i żadne z Was nie będzie mieć możliwości spotkania drugiej osoby.

Trochę mi się ciągnie pisać pierwszy tydzień dzień po dniu, więc prawdopodobnie opiszę resztę tygodnia w jednym poście, żeby nie wiało nudą.

@Zielin
Gorąco proszę żebyś używał nazewnictwa w Hogwarcie takie jak w książce, a nie wymyślał własnych. Może Pokój Klubowy zamiast Wspólny to jeszcze nic wielkiego, ale podobne nieścisłości mogą później doprowadzić do niezrozumienia przez innych. Dotyczy to wszystkich graczy. (Tak, wiem, czepiam się ;])
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline