Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2009, 19:37   #5
Kejmur
 
Kejmur's Avatar
 
Reputacja: 1 Kejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodzeKejmur jest na bardzo dobrej drodze
Ok, rozpisałem mały FAQ dla początkujących. Wrzucam go tutaj w formie dokumentu tekstowego, który można otworzyć za pomocą OpenOffice. Sory, że nie w Microsoft Word, ale Word mi na komputerze coś się zwalił. Więc jakby co niech ktoś wrzuci to co napisałem do innego formatu. Jakby czegoś brakowało lub będziecie mieli jakąś wątpliwość, to śmiało do mnie walcie na Gadu-Gadu. Jestem zawsze niewidoczny. Jeśli ktoś będzie chciał się zapoznać z innymi szczegółami wprost z podręcznika, to niech też do mnie pisze lub do Antary. Dodam, że o wszystkim nie wspomniałem o kreowaniu postaci. Chciałem to wam bardziej szczątkowo zobrazować, gdyż i tak musicie wykonać rzuty oraz tworzyć postać razem ze mną lub Antarą. A wszystkie dodatkowe szczególy poznacie dodatkowo po rozmowie z jednym z nas.

FAQ do Maid RPG - Plik z FAQ do Maid RPG.

EDIT:
W FAQ popełniłem drobną literówkę - magia nie jest oparta na Athletics.
 

Ostatnio edytowane przez Kejmur : 23-08-2009 o 19:52.
Kejmur jest offline