Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2009, 20:28   #42
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Masz po części rację i zaraz napiszę z czym się zgadzam, a z czym nie , ale widzę, że z góry negatywnie podchodzisz do sprawy.

Po 1) Weekendy czy środek tygodnia- to kwestia ustalenia. Jeśli uzgodni się termin tak, żeby każdemu pasował, to nie widzę żadnego problemu. Ja mogę się dostosować.
po 2) (co do przyjmowania nieznajomych osób) jeśli ktoś się boi, to powie "sory, stary, nie przenocuję Cię (bo ci nie ufam), ale znam miejsce, gdzie możesz się tanio przespać". Albo i nie znam. Radź sobie sam. Poza tym, z czym się z Tobą zgodzę, nie muszą być to od razu dwa dni. Można się spotkać jednego dnia i faktycznie zgodziłbym się, że też może łatwiej zebrać ludzi z okolicy niż z różnych miast. Ja napisałem orientacyjnie okolice woj. wielkopolskiego, bo stąd pochodzę.
3) co do systemu grania- przesadzasz. Zawsze się można dogadać- po to założyłem topic- chciałem zobaczyć czy będą chętni. Wówczas pogadamy o szczegółach- np: o systemie rozgrywki. Od razu dodam, że najlepiej czuję się w klimatach post-apokaliptycznych.

Co się mnie tyczy, studiuję w Poznaniu i wynajmuję tam mieszkanie. Bezproblemowo przenocuję maks. dwie osoby (chyba, że ktoś lubi spać na podłodze, to może być maks 4 :P ).

Zawsze warto poznawać nowe osoby, a nie sądzę, żeby podczas sesji przy piwku wynikały zaraz jakieś problemy co do systemu rozgrywki. Chodzi głównie o dobrą zabawę
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"

Ostatnio edytowane przez michau : 24-08-2009 o 12:21.
michau jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem