Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 10:45   #2
baltazar
 
baltazar's Avatar
 
Reputacja: 1 baltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znany
Witam Waszmościów,

Niestety bieżący tydzień przyjdzie mi spędzić z dala od podręcznika. Natomiast pragnę WP zapewnić o mojej gotowości udziału w sesji i pełnym zaangażowaniu w naszą Misję. Za koncept postaci wraz z niezbędnymi kalkulacjami zabiorę się najdalej w weekend.

Niniejszym pragnę się przedstawić, by tak zacne persony, wiedziały z kim mają do czynienia.

Jestem baron Francesco Sebastian de Olivares. Wziąłem na swe barki, podobnie jak niezwyciężony naród kordyjski odpowiedzialność za wprowadzenie Dominium w Erę Nowoczesności. Zdecydowanie przekładam szermierkę słowną nad stal, a moje życie raczej nie wiele ma z życia awanturnika. Pomimo tego jestem jednak przekonany o tym, iż moje umiejętności przyniosą wymierne korzyści dla naszej wspólnej sprawy.

Bywajcie w zdrowiu.
 
baltazar jest offline