Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 20:54   #9
Sonadora
 
Sonadora's Avatar
 
Reputacja: 1 Sonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemuSonadora to imię znane każdemu
Nawet nie wiecie jak strasznie żałuję, że musiałam zrezygnować zaraz na początku. Tak się potoczyło, że doszło mi kilka innych zajęć co wiązało się z ograniczeniem czasu i trzeba było sobie odpuścić sesję. Moją pierwszą sesję. Wspaniałą sesję! Mimo, że nie grałam już, to z Kabaszem nie straciłam kontaktu i ciągle wiedziałam co się dzieje w Thagorcie. Dzielił się ze mną pomysłami, pytał o zdanie, ujawniał knute przez siebie intrygi i plany względem konktetnych graczy. Zadziwiał pomysłami.
Co prawda dopiero zaczynam przygodę z PBF i w swoim życiu nie widziałam wielu sesji, jednak myślę, że Sala Luster była absolutnie przegenialna i utrzymana w świetnym klimacie. Zachowano równowagę, był czas na śmiech i na refleksję. Oboje MG świetnie się uzupełniali. A gracze trzymali poziom.
Gratulacje


Czuje straszny, straszny niedosyt i następnej nie odpuszcze! :P
 
Sonadora jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem