Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 21:07   #29
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Panowie tak jak już pisałem kwestia ustalania dialogów to jest tylko w waszej gestii. Jeżeli nie czujecie takiej potrzeby ja was nie będę zmuszał.
I jeżeli ktoś czuje, że relacje wśród załogi są coraz bardziej bezsensowne to już nie jest moja wina.
Choć tak po prawdzie to że jesteście załogą jednego czołgu nie zmusza was(mówię o waszych postaciach) do bycia przyjaciółmi. To czy wasze relacje będę szorstkie, nijakie czy koleżeńskie zależy tylko od was i od tego jak się dogadacie.

Co do prośby nemonikt to ja jestem za i myślałem o tym. Tylko niechciałbym żebym to ja robił. Wszak niewiem co chcecie powiedzieć o swojej przeszłości innym graczom.
Dlatego proszę, jeżeli oczywiście chciecie, byście w kilku slowach opowiedzieli tutaj w komentarzach o swojej postaci.

Trzecia kwestia. nemonikt sygnalizował mi, że może mieć problemy z odpisaniem. Mimo wszystko dał radę i chwała mu za to. Natomiast Vavalit znowu milczy i czeka na ostatnią chwilę, tak jak przy poprzedniej kolejce gdy swój post wrzucił po północy. I miał szczęście bo ja już miałem wrzucać swój, ale zobaczyłem że odpowiada więc się wstrzymałem.
Dlatego prosiłbym by się określił czy nadal ma ochotę brać udział w sesji. A jeśli tak to musi zmienić sposób postępowania. Ja oczywiście rozumiem, że ktoś nie może odpisać na czas. Tylko prosiłem nie raz o to by to poprostu zasygnalizować. W komentarzach na PW, obojętne. Jeżeli Vavalit nie dostosuję się do tej prostej grzecznościowej zasady będę zmuszony go usunąć i znaleźć kogoś na jego miejsce.
I tutaj pojawia się kolejna kwestia.

Kwestia czwarta. Rekrutacja dodatkowa. Myślę, że przyszedł już czas by ją ogłosić. Arango nie wraca i niewiadomo kiedy wróci. Dlatego będę musiał znaleźć kogoś na jego miejsce.
Co o tym sądzicie?
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline