Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 22:54   #124
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Tak myślałem, że za Greymane Wall będzie wprowadzona lokacja. Na początku wilkokłaki mnie lekko obruszyły. No ale.. alluchy dostaną w końcu futrzane brzydactwa.
Wciąż jest wiele lokacji które nie mają własnych map, bądź są zamkniętymi na mapie świata terenami.. Brakuje mi wyspy Kirin Tor.. i masy innych luk.

Maelstrom również został sztucznie olewany do tego czasu. Pewnie dojdą instanty Nazjataru (miasto podwodne nag) oraz inne podwodne miasto Makrura, też niedaleko.

w dodatku po całych krainach są skryte 2-3 lokacje Uldamar, Uldum, Timbermaul Hold czy jakoś tak. Wszystkie.. sprawiają wrażenie tego samego motywu: masywne drzwi za którymi nic nie ma. Od dawna powinni otworzyć tam instanty i pewnie otworzą. Instanty mające związek z tytanami.

w dodatku szaleje rozpierducha - powinni wrócić władcy żywiołów, którychn notabene tytani wychrzanili.

Smoki - Skoro Deathwind wrócił, to trzeba nowe. Nozdomu już został wykorzystany (Caverns of Time). Alekstrasza - nie wiem. Malygos - martwy albo wykorzystywany przez Kirin Tor po sieczce w Nexusie. Ysera - w końcu powinni otworzyć (i zrobią to) Emerald Dream, które jest pożerane przez obszar Koszmaru (Nightmare), skąd był przecież event czterech smoków z emerald dreamu oraz ostatni przyzywany w Moonglade, Eranikus (potem w evencie bierze udział Furion, Tyrande, gadanina, ktoś walczy z kimś, a rajd leczy gościa i wali w smoka ).

Tyle moich spekulacji. Ożywiają stare krainy, ożywiają do tego stopnia, że będzie można już tam latać mountami (czyli gruntowne przerobienie, gór, przejść, granic). Ale ta liczba wyrw.. zastanawiam się czy nie przedobrzą.
Szczerze mialem nadzieję na coś innego, no ale cóż.

Gobliny - horda potrzebuje odpowiedniki żałosnych gnomów no i w końcu.. goblińska inżynieria!
Worgen - aluchy mają w końcu swoich brutalnych brzydali
 

Ostatnio edytowane przez Lunar : 24-08-2009 o 22:56.
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem