Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2009, 00:22   #125
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Brakuje mi wyspy Kirin Tor.. i masy innych luk.
Nie wiem. Szukalem na wowwiki ale nie znalazlem zadnej wyspy Kirin Tor... Moze chodzi Ci o wyspe Kul Tiras?

Cytat:
w dodatku po całych krainach są skryte 2-3 lokacje Uldamar, Uldum, Timbermaul Hold czy jakoś tak.
Uldaman (literowka, czy sie myle?) jest od dawien dawna i jeszcze dawniej
Znajduje sie w Badlands i jest to instance dla lvl ~40
Uldum zas jest w poludniowym Tanaris - przynajmniej wejscie, ktore w Cataclysm zostanie otwarte.

Zas Timbermaw Hold (znow literowka, czy znow sie myle?) w grze juz jest - stanowi granice miedzy Felwood, Winterspring a Moonglade.

A i powinienes wiedziec ze Black Dragon Aspect to Deathwing, nie Deathwind
Osobiscie mam nadzieje ze zrobia z nim tak jak dotad robia z Arthasem - wszystko sie w okol niego kreci, ale nie mozna go zabic

Osobiscie ciekawi mnie jak by to bylo gdyby mozna bylo wejsc do Emerald Dream, ktore staje sie Emerald Nightmare. Z wydarzen w grze wynika, ze nawet Ysera jest pozerana przezen, wiec... moze byc ciezko.

Cytat:
Night elf mage? Że co?! Przecież to rasa stroniąca od magii, która jest dla nich niejako plugawa, a z questów jasno wynikało, że moce natury osłabiają magię (quest od blood elfa w cośtamtalon mountains).
Kolega zdaje sie mowic o tym quescie.

Rownie dobrze mozna spekulowac na temat gnome priest - rasa tak zaawansowana technologicznie nijak mi nie pasuje do jakichkolwiek religii.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem