Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2009, 20:16   #4
Serafin26061989
 
Reputacja: 1 Serafin26061989 nie jest za bardzo znany
Dziewczyna o włosach tak jasnych jak promyki słońca i tak długich, że dosięgały jej kostek. Tak to ona miała dzisiaj zacząć pracować w ambasadzie. Cieszyła się, była pewna, że będzie to dla niej doskonała praca. Opiekowanie się kimś było jej priorytetem numer jeden. Ta dziewczyna zawsze martwiła się o innych i rzadko myślała o sobie. Trochę ją jednak irytowało to, że panicz mieszkał w tak wielkim i wypełnionym przepychem budynku.
*Ci wszyscy biedni ludzie. Nawet jedna setna tego co tu się znajduje zapewniłaby im uśmiech na twarzy. Z drugiej strony panicz na pewno jest samotny. Może jeśli mu pomogę to pomoże tez innym osobom potrzebującym*
Ta dziewczyna była tak czysta, że niektórym mogłoby się zrobić niedobrze. Gdyby nie jedna słabość owej świętoszki. Zakupy...tak, te sklepy pełne promocji i obniżek cen. Buty, które wyglądają świetnie, ale tak naprawdę nie są jej potrzebne. Ten swoisty nałóg nie jeden raz wprowadził ją w kłopoty. Właśnie z powodu swego nałogu i swego umiłowania do pieniędzy została zwolniona z ostatniej posady. Teraz tak jak już wiele razy w przeszłości postanowiła definitywnie z tym skończyć. W końcu Lenalee stała przed swym panem. Po jego słowach i dwóch innych "pomocnic" przyszła pora na to aby się przedstawiła. Postawiła parę kroków do przodu po czym uniosła spódnicę i schyliła się jak na damę przystało.
- Witam cię Hikaru-dono nazywam się Nakaro Lenalee . Jestem dumna służyć tobie i twej rodzinie. Mam nadzieję, że będzie ze mnie jakiś pożytek i nie sprawię ci żadnych kłopotów.
 
Serafin26061989 jest offline