Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2009, 16:06   #200
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Kiedy tak Mono i Lotar dyskutowali na temat opowiadania, nagle drzwi otworzyły się z trzaskiem. Do środka wdarł się mroźny i jęczący wiatr, zaś w progu stanęła ciemna postać której sylwetkę oboje jakoby poznawali. Znajomy głos, który rozległ się chwilę potem, nie pozostawiał już żadnych wątpliwości. Powrócił tyran i oprawca.

VETO, panowie

* * *

Tym jakże malowniczym wstępem ogłaszam że powróciłem do opowiadania, jak również na swój tron pana i władcy :P

Historyjka dotąd toczona iście ciekawa, nie widzę powodu by ją uśmiercać przedwcześnie (właśnie skończyłem nadrabiać zaległości).

Lotar, jeśli chcesz opowiadanie sf to piszesz mi na PW że chcesz takowe prowadzić i załatwimy Ci mistrzowanie takiego - bo to jest opowiadanie fantasy, jak sama nazwa wskazuje.

Co by tu jeszcze napisać tak na początek... a tak.

Zauważyłem że akuratnie opowiadanko stoi w fazie międzykolejkowej, w której to powinien odpisać Pan i Władca, więc pozwolicie że się tym zajmę, a następnie swoim zwyczajem wyślę PW następnej osobie w kolejce, czyli...

Kolejka 5 (dobrze liczę? )

1. Prabar
2. Mono
3. Lotar


Taak... to by było na tyle. <wyłamuje palce> Czas zacząć pisać! Po takiej przerwie może mi średnio wyjść więc o wyrozumiałość upraszam!
 
Gettor jest offline