Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2009, 17:10   #106
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
@deMaus
Witamy Cię ponownie w świecie śmiertelników, no i od siebie oczywiście gratuluję zawarcia związku małżeńskiego i życzę żeby Przysięga na przestrzeni lat nie zblakła, jak to się często zdarza xP

Co się tyczy posta, to bardziej mnie zmartwiło:

Cytat:
Po Zajęciach z wróżbiarstwa[...]
niż rozmiar owego. Zmierzam oczywiście do tego że ostatnią lekcją nie było Wróżbiarstwo tylko Astronomia.
Mogłeś opisać cały dzień, jednak biorąc pod uwagę Twój niedawny powrót, nie mam Ci tego za złe xP

Kolejna sprawa: Keyci jeśli coś chcesz dodać to pisz sobie odpowiedź swobodnie, mój post pojawi się dopiero za 3-4 dni.

No i ostatnia sprawa: Nadal czekam na resztę. Tydzień mija 29-ego, ale możecie spokojnie dopisać swojego posta do końca miesiąca, a ja powoli będę pisał swoją odpowiedź.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline