Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2009, 17:42   #3
Vivianne
 
Vivianne's Avatar
 
Reputacja: 1 Vivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputacjęVivianne ma wspaniałą reputację
Witam!
Cieszę się, że udało mi się znaleźć w gronie szczęśliwców, którzy już za moment będą mogli biegać, strzelać, bić się, jeździć szybkimi samochodami, handlować prochami i robić to, na co maja ochotę. ( MG nie czyta ostatnich czterech wyrazów)
Tak na poważnie, już dawno miałam ochotę na jakąś dobrą gangsterkę i coś czuję, że wreszcie znalazłam

To teraz kilka słów o postaci:

Sue, to niewysoka, drobna dziewczyna wyglądając dość niepozornie, przez co często nie jest brana „na poważnie”. W stosunku do nowopoznanych ludzi jest zupełnie neutralna, stara się nie rzucać w oczy by móc spokojnie obserwować pozostałych. Zazwyczaj zachowuje dystans, jest dość nieufna. Rzadko przywiązuje się do ludzie, ale jeśli się tak stanie jest gotowa do poświęceń.
W momencie, gdy widzicie ją pierwszy raz ma na sobie wąskie, czarne dżinsy, biały top, luźną, szaro-czerwoną, kraciastą koszule, czerwone trampki i dużą workowatą, skórzana torbę. Niczym nie przypomina „typowego gangstera”.
 
Vivianne jest offline