Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2009, 18:43   #4
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Post już jest jak każdy widzi Jest to forma wprowadzenia którą mam nadzieje szybko przejdziemy i zaczniemy właściwą rozgrywkę. Vivianne możecie robić to co chcecie, ale do pewnej granicy oczywiście Nie mówiłem tego wcześniej, ale zamierzam zrobić formułę misji podobną do tej która była w grze czyli będziemy odwiedzać zleceniodawców i otrzymać pieniądze za określone zadania które spożytkujemy wspólnie bądź osobno. Daję wam jednak na tyle swobody, że możecie opisywać np: czy trafiliście w cel strzelając z broni, wyskoczyć do baru ze striptizem w czasie wolnym od misji itd. Ja praktycznie biorę na siebie misje, kontrolę nad niektórymi NPC-ami w tym szefem grupy oraz sytuacje wyjątkowe, będę też oczywiście ingerował często jak każdy mg, ale wy także macie do ograniczone prawo do kreowania tego co się wokół was dzieje. Mam nadzieje, że każdy zrozumiał? :P Taki był właśnie mój początkowy zamysł, żeby każdy z graczy był dość samodzielny. Jakby co to zawsze każdemu pomogę/doradzę. Zwłaszcza, że często będziemy dzielić się na grupy inaczej byłoby zbyt tłoczno więc liczę na waszą inwencje twórczą
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 27-08-2009 o 18:45.
traveller jest offline