Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2009, 17:37   #162
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Z smutkiem muszę poinformować, że nie będę już dalej prowadzić "Przetrwania". Gra była dla nie dużym doświadczeniem, wiązałem z nia spore nadzieje, ale od kilku miesięcy jest ona dla mnie bardziej ciężarem niż przyjemnością. Myślałem, że to jest przejściowe, niemniej coś się wypaliło na dobre i teraz muszę to skończyć. Jest to częściowo wina wykruszania się graczy, któży bądź co bądź zablokowali mi trochę grę, lecz nie ukrywam, że to jest również (a właściwie zwłaszcza) moja wina, że sobie z tą sytuacją nie poradziłem i utknąłem w fabule. Przepraszam.
Dziękuję graczom (zwłaszcza Terrapodian i Betterman, któży dotrwali aż do tego momentu) za wkład w tą sesję, dużą dozę cierpliwości co do MG i na prawdę ciekawe postacie. Sesja trwała 14 miesięcy i mam nadzieję, ze większość tego czasu wspominacie pozytywnie.
Na zakończenie chce tylko powiedzieć, że moze to nie będzie ostateczny koniec jesli chodzi o ten okres. Może spróbuję jeszcze swych sił w czasach powstawania imperium, ale na chwilę obecną i tak nie mam żadnych konkretów, wiec jeszcze może kiedyś...
Życzę wszystkim powodzenia w pozostałych sesjach
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!
enneid jest offline