Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2009, 20:16   #25
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Storm Vermin
Gatunki, jakimi możemy grać. Rozumiem, że często spotykane humanoidy są dostępne. A czteronożne, rozumne istoty? (Pewien potężny mistrz Jedi należał do takiej rasy). Myślące kryształy (Znów, kanon przewiduje i takich rycerzy).
Dobra, no to po kolei:
- Nie ograniczam nikogo w kwestii wyboru rasy. Jeżeli ktoś chce może grac nawet Duinuogwuinem (taki smok mierzący od 10 do nawet 100 metrów), aczkolwiek niech nie liczy wtedy na misje typu: dyplomacja, wywiad, infiltracja itd. Im rzadsza rasa tym trudniej wmieszać się w tłum, a co za tym idzie prócz samych bitew i wizyt w świątyni, ta postać już wiele nie doświadczy Ale co kto lubi.
- Co do czteronożnego Jedi. Pewnie masz na myśli mistrza Thona? Nie jestem pewien, ale jego rasa w trakcie Wojen Klonów już chyba nie istnieje. Co prawda nie znalazłem nigdzie wzmianki o tym by wymarła, ale wszędzie pisze się o niej w czasie przeszłym. No chyba, że masz inną rasę na myśli
- O myślących kryształach, które byłyby Jedi nie słyszałem. O istotach pokroju golemów również. Aczkolwiek nie wiem wszystkiego, wiec jeżeli koniecznie chcesz grać taką rasą, to prześlij mi na PW, albo gadu jakieś linki, żebym mógł się zaznajomić

Cytat:
Napisał Storm Vermin
W kanonie Star Wars jest wiele postaci, które były jedynie wspomniane z imienia w jednej czy dwóch książkach. Czy możemy wykorzystać tak potraktowanych Jedi jako mistrzów naszych postaci bez konsultacji z MG?
Owszem, wolałbym jednak przedyskutować tą sprawę

EDIT:
Jak na razie otrzymałem trzy KP. I tyle właśnie dni (nie licząc dzisiejszego tj. piątku) zostało do zakończenia rekrutacji. Przewiduję ew. odroczenie tego terminu (czyli 31.08) o np. kilka dni jeżeli ktoś by się nie wyrobił. Oczywiście muszę zostać wcześniej poinformowany.(na PW lub gadu)
 
Col Frost jest offline