Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2009, 21:24   #20
Petros
 
Reputacja: 1 Petros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodzePetros jest na bardzo dobrej drodze
Ja bym jednak osobiście proponował pozostać przy pierwotnym założeniu trzech ROZWINIĘĆ zamiast 3 profesji.
pteroslaw
Siłą rzeczy muszę zmienić historię, jeśli mam grać postacią trzecio-profesyjną. Primo - w więzieniu nie mogłem zostać np. reketerem, bo jak? Więc musiałbym dopisać co nieco. Secundo - nie mógłbym też reketerem zostać przed epizodem z więzieniem, bo raczej ciężko jest już mieć drugą profesję jako 21-latek, nie mówiąc już o trzeciej profesji. (tak myśląc racjonalnie). Dlatego też proponuję nie komplikować i pozostać przy planie pierwotnym. Oczywiście nie ja jestem MG i nie ja decyduję, więc w razie czego się dostosuję do wymogów.
 
Petros jest offline