Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2009, 21:39   #9
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja osobiście lubię grać także postaciami gorszymi niż w rzeczywistości i wcale nie jest to przystojniak o muskulaturze Apollina.
No nie wiem...u mnie grasz rycerzem i jakoś nie zauważyłem by miał brodawki na twarzy (co najwyżej szramę która bynajmniej go nie szpeci). A W warhammerze, owszem najpopularniejsi są twardziele (coś w stylu postaci kreowanych przez Clinta Eastwooda w spaghetti westernach) może nie przystojniaki ala Fabio, ale bynajmniej nie szpetni.
Gdzie ci garbusi, kulawcy, gdzie ci szczerbaci z brodawkami, bądź pryszczami na twarzy?
Nie ma...próżność bywa cechą obu płci
Nie bądźmy hipokrytami i nie wypominajmy kobietom, że szpetne niewiasty nie są w modzie.

Ps. Komtur...Sprawdziłem awatary wszystkich twych postaci na LI i choć nie modelami bielizny raczej nie zostaną, to szpetni nie są. Większość, jeśli nie wszyscy wpisują się w archetyp mrocznych twardzieli.

Cytat:
Nie wiem jaka jest różnica, przecież prawie każdy facet to podrywacz (świadomy czy nie, ale podrywacz).
Fircyk to modniś, o wielkopańskich manierach, a delikatnej naturze. Człowiek do zabawiania kobiet, wyperfumowany, z chusteczką w rękawie, w czystych modnych szatkach i z lutnią w dłoniach. Kiedyś zwany babiarzem, babskim królem...dziś przypisano by mu pewnie homoseksualne ciągutki. Cóż...czasy zmieniają poglądy na pewne sprawy.
Fircyk to mięczak sprawny głównie w zabawianiu dam... Obecnie zaprzeczenie męskości. A na takie archetypy, jakoś popytu wśród graczy nie ma.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 28-08-2009 o 21:43.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem