Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2009, 10:13   #23
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Poszedł mój post.
Dziś dołączę do komentarzy mapkę starcia dla DeBe. Zobaczysz sobie na niej co i jak i podejmiesz decyzje.
Mapkę możesz obejrzeć w panelu sesji: sesja RPG -> Mapy -> Nowa 3.
Legenda:
1. Płonący transporter
2. Barykady zajmowane przez ludzi Schultza
3. Barykady zajmowane przez plemieńców (ta podwójna, to opisana w poście główna barykada, trzymająca Schultzów ogniem. Łącznie 5 osób.)
4. Puste barykady
5. Hummer (poprzestrzelany, ogólnie można go postawić na nogi, jednak będzie to wymagało kilkuminutowej posiadówy)
6. Wrak samochodu opancerzonego (wcześniej zdobyta przez brudasów barykada)
7. Strzelec z wyrzutnią rakiet
8. Budynki.

Frost, co do twojego postu, to daję Ci dowolność w kierowaniu interakcji z Patti.
Chcę Ci tylko zwrócić uwagę, że DeBe czeka na twoją odsiecz
Szczerze mówiąc, obydwoje wiemy, że to jest RPG, a jego urokiem jest możliwość robienia "wszystkiego" i nie mam zamiaru karać Cię za unikanie walki i spotkania z głównym tokiem wydarzeń.
Chce jednak zaznaczyć, że zabierasz sobie tym samym wiele frajdy z sesji.

Proszę, byś skończył post w okolicach hotelu Reagan, jak było wcześniej zapowiedziane, no chyba, że masz inne pomysły

Dodałem też sesje do Toplisty.
Uwaga, linkuje!
http://lastinn.info/toplista-sesji/7...tml#post219819
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 30-08-2009 o 12:30.
Lost jest offline