Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2009, 13:30   #24
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lost
Chcę Ci tylko zwrócić uwagę, że DeBe czeka na twoją odsiecz
Gdyby moja postać chociaż w najdrobniejszym stopniu podejrzewała, że Ant ma kłopoty, to przynajmniej by się zastanowiła czy by się nie zabawić kawalerię pędzącą na odsiecz. Z jego punktu widzenia wygląda to tylko tak, że Wolf i jego wesoła kompania mają jakąś robotę na mieście, a ponieważ nie kazali mu jechać ze sobą, no to ma wolne
A tak poważnie to nie chciałem podejmować akcji typu: "Schultzowie w niebezpieczeństwie? No to jadę!". Moja postać to tępy drań z pustkowi, który ma gdzieś wszystkich dookoła, a pracuje dla kogoś bo widzi w tym korzyść dla siebie (chociażby taką, że przeżyje kolejny dzień). To nie jest rycerz w lśniącej zbroi
 
Col Frost jest offline