Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2009, 22:46   #14
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Post już dodany.. mam nadzieję że wybaczycie jakieś drobne błędy, które ciągle poprawiam na bieżąco, ale nie wiem czy będę miał siłę wszystkie wyłapać. W dodatku chciałem się skontaktować z kilkoma osobami żeby uzyskać ich reakcje, ale nie zastałem ich więc.. mam nadzieje że nikt się nie obraził a w razie czego można na gg ustalić korekty do czegoś Poza tym niedługo przedstawię nowego członka grupy albo on sam się przedstawi.. bo podjąłem już trudną decyzję.

Odnośnie tekstów, np:"<tekst>*rosyjski" jeżeli ktoś ma lepszy pomysł na podkreślenie jak wyodrębnić obcy język pisząc ciągle po polsku to niech się nie krępuje bo wymyśliłem to na poczekaniu teraz.

edit. jak możecie zauważyć podzieliłem was pierwszy raz na grupy.. no przynajmniej część z was(sorry Libertine ale jeszcze tym razem pociągniesz solo). Zmusza to was do komunikacji poza sesją by wspólnie podjąć jakiś plan działania i opisywać reakcje innych - najłatwiej o to jednak na gg. Nawet jeśli te zadania wydają się teraz dość proste.. to posłuży to do sprawdzenia jak pracujecie z innymi, fajnie byłoby żebyście dali też wodzę fantazji i wymyślili jakieś niespodziewane zwroty akcji które sprawią że wasze posty będą ciekawsze.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 30-08-2009 o 23:41.
traveller jest offline