Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2009, 06:01   #15
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Napisał brody Zobacz post
Na tak zadane pytanie można by napisać nie jedną książkę
I ciężko odpowiedzieć na nie w paru słowach, ale spróbuję.
Wojna jest brutalna, krwawa, często bezsensowna. Wyzwala z jednej strony w ludziach to co najgorsze. Agresję, nienawiść, sadyzm. A z drugiej w wielu odkrywa najpiękniejsze uczucia do jakich zdolny jest człowiek. Poświęcenie, bezinteresowaną pomoc, miłość i współczucie dla drugiej osoby.
Wojna ma różne oblicza i jest ich tak wiele jak wielu jest ludzi którzy brali w niej udział.
Wszystko zależy od tego co chcemy uwypuklić, na czym się skupić i co przekazać innym (w opowiadaniu, powieści czy sesji rpg).
Ja (zarówno w sesji Kursk, jak i tej nowej o 101 DPD) zamierzam pokazać samotnego człowieka, który w obliczu ekstremalnych sytuacji zdolny jest do wszystkiego, zarówno bezsensownej przemocy i agresji jak i pomocy drugiemu (nawet wrogowi), poświęcenia czy miłości.
Czekaj na moją kartę
Też jestem za Normandią i pierwszą krwią.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 01-09-2009 o 06:04.
Lost jest offline