Wątek: Ulubiony Klan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2009, 19:01   #126
Vercor
 
Reputacja: 1 Vercor nie jest za bardzo znany
Cóż właśnie dlatego poruszyłem ten temat.... jeśli grasz Malkavianinem, musisz umieć grać malkavianinem.... Nie twierdze ze jestem super mega graczem ktory wszystko potrafi... Ale te postacie są grywalne. Cóż, szczerze powiedziawszy nigdy nie widzialem postaci ktora mysli sama za siebie... Kazdy mysli za swoja postac i dlatego istnieje cos takiego jak odgrywanie, by się w nia wcielic... jelsi myslisz malkavianinem trzeba uwzglednic, ze jest chory i tak jesli myslisz megalomaniakiem to musisz uwzglednic ze nim jestes, ze czujesz wyzszosc itp. a jesli grasz kims ze schizofrenią to wogole jest ciezko ale jesli znasz chorobe wiesz na czym polega to musisz ja uwzgledniac.... Granie swirami jest mozliwe inaczej niebylyby wogole dopuszczone do gry... Po za tym przez punkty sily woli kazda choroba moze zostac nieco stlumiona na jakis okres czasu, i wtedy mozemy dac popis jesli mamy problem z uwzglednieniem choroby... Nie musimy byc swirem by wcielic sie w swira... tylko potrzeba do tego podejscia i nieco pracy...
 
Vercor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem