Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2009, 22:01   #5
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
To i ja się może wypowiem. Jest pewna kreskówka, chyba pierwsza animacja komputerowa na taką skalę. Pamiętam jak leciała kiedyś bodajże na Polsacie, byłem niezwykle uradowany tym że oni są... w środku komputera! A potem sobie dorosłem, i w wyniku zbiegu okoliczności trafiłem na to znowu. I zobaczyłem wszystkie odcinki, których jakość z każdą chwilą rosła. Mówię o...

ReBoot!!
Początkowo seria była adresowana do młodej widowni, animacja była drętwa a "gagi" nienajlepsze, ale dobrze wprowadza w klimat i robi przedstawienie postaci na których później oprze się prawdziwa fabuła. A jednak coś w tym pomyśle było co sprawiało że chce się oglądać. A potem było już tylko lepiej. Twórcy zaczęli wrzucać aluzje do popkultury, świetne i subtelne. Klimat zaczął się robić cięższy, fabuła jedną z lepszych jakie widziałem. Tak od drugiej połowy drugiej serii nieustannie panowało we mnie odczucie "to jest awesome", i jedynie Death Note poza tym dziełem tak bardzo przykuwał mnie do monitora. Po prostu polecam.
A, i gratis ze świetnym show mamy pięknie zobrazowany konflikt "praworządny vs chaotyczny zły". Nie ma wielu czarnych charakterów które są tak dobrze przemyślane jak tutaj. I tak zapadają w pamięć.
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem