Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2009, 23:21   #29
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Spóźniony o blisko 6 godzin, ale zamykam rekrutację. Na swoją obronę mogę tylko powiedzieć, że dałem paru osobom szansę, żeby jeszcze dosłały swoje KP. Teraz jednak definitywnie kończę zastanawianie się nad tym kogo przyjąć, a zabieram się za tworzenie samej sesji.

Jednak zanim oddam się tej przyjemności, jaką jest pisanie pierwszego posta, obowiązek wymaga bym przeszedł przez moment, którego, muszę się przed wami przyznać, nie znoszę. Mowa tu o ogłoszeniu listy graczy. Nie tyle nie lubię ogłaszać kto będzie grał, ale raczej odmawiać udziału pozostałym chętnym. Myślę, że każdy kto kiedyś MG-kował sesję na forum, wie o czym myślę.

Tak czy inaczej po tym krótkim, choć i tak nazbyt długim wstępie ogłaszam, że do sesji dostali się:
- Lirymoor jako Era D'an
- Mizuichi jako Kastar Induro (pod warunkiem, że dośle to co obiecał dosłać)
- Tyaestyra jako Shalulira Qua'ire
- Gekido jako Tamir Torn
- enneid jako Nejl Ricon

Pozostałym chętnym serdecznie dziękuję za poświęcenie swojego czasu i zainteresowanie moim skromnym pomysłem. Żywię nadzieję, że nie czujecie urazu względem mojej osoby. Chętnie przyjąłbym wszystkich, ale nie czuję się na siłach by poprowadzić sesję dla większej liczby ludzi (wiem, w pierwszym poście rekrutki nie pisałem o jakiejś górnej granicy liczby graczy). Poza tym mogło by to zaowocować strasznym spowolnieniem rozgrywki. Niemniej doceniam, że znaleźliście kilka chwil na napisanie i wysłanie swoich KP. Także jeszcze raz Wam dziękuję.

Pierwszy post jest już w fazie kreacji, więc pojawić się powinien jutro (a może nawet dzisiaj w nocy), najdalej w piątek po południu. Komentarze założę najpóźniej jutro. Wyjaśnię w nich pokrótce jak widzę naszą wspólną grę.

Oprócz tego chciałbym mieć z Wami, drodzy gracze, kontakt nieco bliższy niż za pośrednictwem LI, bo czasami z pewnością mi się to przyda. Prosiłbym więc Was, abyście odezwali się do mnie na gadu (numer w moim profilu). Przy okazji potraktuję to jako potwierdzenie chęci udziału. Jeżeli jednak ktoś woli nie rozpowszechniać swojego numeru zadowolę się również potwierdzeniem na PW.

No i to chyba wszystko. Dziękuję wszystkim raz jeszcze, a moderację proszę o zamknięcie tematu.
 
Col Frost jest offline