Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2009, 17:34   #5
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Terrapodian Zobacz post
Do tego dochodzi Morrowind z bardzo rozbudowanym edytorem, ale to już wyższa szkoła jazdy. Nie wiem jak jest z Oblivionem, bo nie grałem. Plusi "Świątynia Pierwotnego Zła", czyli gierka oparta na D&D 3.5 dysponująca niezłym edytorem (często crashującym niestety). A także stary, ale słodziutki RPGMaker. Wszystko to znajduje się na odpowiednich stronach (np. ModDB), chociaż zawsze można zmieścić to w jedno miejsce.
Hmmm, fakt, Morrowind.

Cytat:
Napisał Fehu Zobacz post
Moim zdaniem, jeśli zabierać się za modowanie, to najlepiej w Neverwinter Nights 2. Jego narzędzia oferują niemal nieograniczone możliwości, a to ze względu na wbudowany edytor skryptu, dzięki któremu można zmienić praktycznie wszystko. Ponadto gra oferuje bardzo przyjazną dla oka grafikę i jest chyba najmłodszą z tego typu gier.
Tyle ode mnie w tej sprawie ;']
Hmm, z tego, co widziałem lub wiem lub podejrzewam, NeverWinter, obie części, mają świetne edytory map, skryptów oraz gier/modów. W ogóle cały silnik jest do tego przystosowany, by łatwo wczytywać lokacje/kampanie i inne dodatki.


Jakby ktoś miał wolę pomodować/poskryptować trochę Baldur's Gate 1 (angielską wersję, ew. polską) to zapraszam do PWowania mnie.
[Na razie layout/GUI zrobiony: TimeMind Productions Group Upcoming Baldur's Gate mod, BG Golden Tales image - Mod DB jednak potrzeba więcej ludzi do tego]
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem