Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2009, 11:44   #107
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dzień dobry Na wstępie pragnę przypomnieć, że link do komentarzy w sesji prowadzi do komentarzy innej sesji. Nie można by tego poprawić?

A teraz do sedna. Po rozmowie z Adrem doszłam do wniosku, że moja postać zapragnie podsłuchiwać Waszą rozmowę jeszcze przez jakiś czas. Dzięki temu będziecie mogli dokończyć Wasze sprawy, a Marla być może się czegoś dowie. Oczywiście, jeśli Yarot nie uzna, że coś jej te plany pokrzyżuje - tu proszę o rozstrzygnięcie jak długo będzie mogła pozostać niezauważona?

Ale jest gorszy problem. Z tego co wiem nikt nie zareagował na propozycję Adra odnośnie wspólnego dialogu, nikt też nie odpisał jeszcze do sesji, by zrobić cokolwiek. Jeśli ma to trwać dalej tak długo, po prostu zrezygnuję z planu czekania na Was i pociągnę dalej wątek z Adrem. Chciałabym pograć, ale tempo odpisywania tutaj jest zastraszające. Wszyscy deklarują chęć grania, a nikt nie odpisuje, nikt też nawet nie odnosi się do propozycji współgraczy. To się nazywa demotywacja...
 
Milly jest offline