Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2009, 09:56   #46
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Witam

Mam następne zapytanie chodzi mi konkretnie o osiągi/możliwości naszych broni:

Chodzi mi o to czy lasgun może strzelać seria(jak w opowieściach o wspomnianym Komisarzu ) przebijać Power Armor itp.(sic!) (BTW Dla mnie te dwa przykłady to czysta herezja ale w sumie nie pogniewałbym się jak by były XD)

A i czy ma jakikolwiek odrzut(według mnie nie) a przez to czy mogę mieć zaczepiony pod nim bagnet bez żadnych kar do strzelania, jeśli tak to prosiłbym o przyjecie że Dekares ma już bagnet założony.

No i było pytanie o melty

Pozdrawiam
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines
Waylander jest offline