Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2009, 17:44   #38
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Czekamy wiec tylko na potwierdzenie demausa.

Co do reszty graczy, hmm, dostałem bardzo wiele zgłoszeń będę musiał przy filiżance kawy rozpatrzec których kandydatów wybrac. Jak już wielokrotnie wspominałem nie mogę dopuścic do gry kilkunastu bohaterów.

Rekrutacja definitywnie kończy się 8 września, chciałem skończyc wcześniej jednakże z powodu iż wciąż napływają nowe karty jest to niemożliwe.
Do Garzz'akhza, pośpiech w tym momencie nie jest wskazany. Ogłosiłem termin 8 września, zmienianie go byłoby nie fair dla innych którzy jeszcze pracują nad kartami. Wy również, dopóki dopóty rekrutacja trwa możecie poprawiac wasze postacie, dodawac im na przykład ciekawy ekwipunek.
To nie znaczy, że sesję rozpocznę już 8 września. Potem przerwa kilka dni. Muszę miec czas na powiązanie waszych bohaterów z fabułą i dopracowanie historii.
 
Kirholm jest offline