Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2009, 20:34   #102
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Wiesz Qumi, niby z tą kasą racja, ale przedmiotów w skarbcu wampirów było sporo A pierścień niewidzialności to kosztuje około 20 tysięcy sztuk złota i jest naprawdę potężny Takie cacko piechotą nie chodzi

I wiem, 1 sz oznacza dla takiego wieśniaka miesiąc życia, i to często na poziomie wyższym niż żyje on zazwyczaj Ale jakby nie patrzeć Raison jest BG i on żyje w innej strefie walutowej

EDIT: Shaundakul chyba akurat nie jest bóstwem, którego mieszkańcy nie lubią? Tak pytam z ciekawości, bo nie wiem, czy "za murami miasta", bo mieszczanie mogą rozszarpać Lune, czy dlatego, że jest bliżej natury itp (choć Shaundakul nie jest bóstwem natury a podróży o ile mnie pamięć nie myli, ale widać lubi takie miejsca ).
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 07-09-2009 o 20:36.
Kaworu jest offline