Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2009, 15:53   #10
Linqor
 
Linqor's Avatar
 
Reputacja: 1 Linqor nie jest za bardzo znany
jeżeli chodzi o posty to idziemy w jakość nie w ilość a co do mojego rzekomego odejścia z sesji to JOKE byłem w szpitalu bo miałem wypadek na skuterze skończyło się na złamanej nodze ale obserwacja niesety była :/
Co do miejsca w sesji starczy dla każdego najwyżej mogę zwiększyć grupę
Przedłużam rekrutację do najbliższego piątku czyli 11.09.2009 nadsyłajcie swoje KP bo przez nogę nie mogę się ruszyć z domu
@Kelebran
Stalkerzy to ludzie nieprzewidywalni w swym postępowaniu jeden może się z tobą podzielić ostatnim bochenkiem chleba a jeden może cię zabić dla starej zardzewiałej PMmki albo butelki wódki co do doświadczenia i umiejętności nie będą będzie to długa historia niepisana przezemnie ale przez graczy po paru pierwszych misjach będzie możliwość dołączenia do frakcji Wolność lub Powinność.
Gra będzie bardzo klimatyczna i nie będzie typowym hack'n'slashem będziecie decydować czy chcecie nocować w jaskini starym domu itp.
Nie jest potrzebna całkowita wiedza o grze ale dobrze by było jakby w sesję grali ludzie interesujący się grą stalkerem i czarnobylem jeżeli nie jesteś super ekspertem w tej dziedzinie możesz napisać wystarczy minimalna wiedza o grze
KP gracza Arsene zostało zaakceptowane
 

Ostatnio edytowane przez Linqor : 08-09-2009 o 16:15.
Linqor jest offline