Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2009, 16:05   #41
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Witam. Pora zamknąc rekrutację i ogłosic wyniki. Na początek powiem, iż niezwykle trudno było wyłonic najlepsze karty spośród tej olbrzymiej liczby plików zapełniających mi pocztę. Wszystkie były ciekawe, jednakże te, których autorzy dostali się do sesji, były wybitne.
Wcześniej, to znaczy przed zakończeniem rekrutki do sesji dostali się demaus, radagast, xeper oraz duch. Nie będę więc przedłużał, oto reszta drużyny:
1. Obca
2. Nerchio
3. Joppcio
4. Garzz'akhz
Potwierdźcie chęc gry i zaproponujcie częstotliwośc wpisów.
Co do reszty, przykro mi że zabraknie was w tej sesji. Mam nadzieję, że jeszcze razem zagramy. Gratuluję wszystkim, a przede wszystkim najlepszym. Temat do zamknięcia, pozdrawiam - Kirholm.
 
Kirholm jest offline