Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2009, 19:36   #16
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ekhm... no dobra, ponieważ zależy mi jednak bardzie na jakości kart niż na czasie, rekrutacja zostaje przedłużona o prawie tydzień, to jest do przyszłego wtorku!

Od soboty mnie nie będzie kilka dni, dlatego proszę pytania zostawiać jak coś albo tutaj, albo na pw. Jeśli tylko w tym czasie dorwę się do neta - odpowiem.

I znów czas na kącik pytań:

Kogo szukasz? Czy jedna postać ma być zła a druga dobra?
Zdecydowanie nie. Szukam owszem - postaci kontrastujących, ale wcale nie muszą być przeciwieństwami.
Najprostszym kontrastem byłaby różnica płci (ale żadna kobitka sie póki co nie zgłosiła ), niemniej jest to kontrast może nawet zbyt oczywisty.
Szukam więc dwóch osób o innym stylu gry, patrzących na inne aspekty życia samej postaci. Prawdopodobnie zdecyduję się przyjąć jednego gracza ze stażem na LI, a drugiego zupełnie nowego na forum (ale nie przesądzam, to zależy od kart).

Tutaj też mój apel - nowi gracze nie powinni się bać! Zapewniam, że sesja nikogo nie przerośnie, a wiedza o świecie będzie dawkowana/tworzona wspólnie. Nie jestem osoba, która gra wg. sztywnych zasad, dlatego też zawsze jak coś można się dogadać ze mną. Gramy w końcu dla przyjemności
Jedyne czego więc wymagam to WYOBRAŹNIA!

Pozdrawiam i zapraszam!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline