Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2009, 09:14   #44
Wróbelek
 
Reputacja: 1 Wróbelek nie jest za bardzo znany
[autorski] Szukam gracza

Witam wszystkich
Szukam trzeciego gracza do systemu autorskiego osadzonego w realiach około średniowiecznych z istniejącą magią i autorskim panteonem bóstw. Miejscem gry byłoby moje mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Natolin.
Coś o mnie. Jestem aktualnie uczniem klasy 2 liceum, mam 17 lat, chciałbym aby zgłaszający się gracze byli w zbliżonym wieku, jeśli nie 17 to 20, ale z pewnością nie młodsi niż 16. Najbardziej liczy się dla mnie dojrzałość i zaangażowanie w grę. Chciałbym (o ile to możliwe) prowadzić sesje dosyć regularnie, w każdą sobotę wieczorem. Wyznaję mało popularną zasadę, że w grze najważniejsze u graczy jest dokładne i ofiarne odgrywanie swoich postaci. Charaktery bohaterów muszą mieć możliwości rozwojowe, dobrze jeśli takie postacie znajdują się gdzieś "na zakręcie". Cztery warunki uczestnictwa:
1. Miejsce zamieszkania: blisko . Chodzi mi o to, aby gracz nie miał problemów z dojazdem do mnie i co jakiś czas miał wolny kwadrat, na wypadek gdybym ja graczy u siebie nie mógł gościć.
2. Zgłoszenie chęci grania na moje gg:749243, jestem często nie powinniście mieć problemów z moją dostępnością.
3. Dostarczenie na mail: wrobelekmaly@op.pl pełnej historii swojej postaci z dodatkowym, tajnym akapitem dostępnym tylko mi, ważne by historia uwzględniałą również seksualne życie postaci odgrywanej.
4. Włożenie starań w grę i wyrozumiałość. To pierwsze oznacza, że gracz będzie jak najlepiej starał się odgrywać swoją postać (kapłan pisał modlitwy, bard pieśni itd.). Co do wyrozumiałości to pisząc to mam na myśli, aby gracz nie czepiał się o niedoróbki mojego uniwersum, będę to starał się bezustannie nadrabiać, uzupełniać, jednak póki co kompletną mam jedynie mechanikę. Istotne jest dla mnie także aby gracz włożył minimum starań w kwestii przyswojenia podstawowych zasad mechaniki. Moja mechanika jest prosta i zdroworozsądkowa, liczę na twórczą pomoc od gracza w jej rozwijaniu (choć to nie jest priorytet).

Słówko o moich dwóch pozostałych graczach: moi dwaj serdeczni kumple, lat 17 każdy. Jeden gra kobietą łotrzykiem (złodziejem), drugi prawdopodobnie (czekam na opis jego postaci) egzotyczną bardką, która zamiast grać na lutni woli rapować. Przyda się do tego duetu albo jakiś mag, albo wojownik. Kampania jest niebywale trudna i wymagająca, bohaterowie są tworzeni na zasadach epickich herosów, aby mogli sprostać stawianym przeze mnie wyzwaniom. W żaden sposób nie ograniczam graczom pola manewru w fabule, o czym z pewnością wszyscy gracze się w odpowiednim czasie przekonają.
Pozdrawiam czekam na odzew, zarówno na gadu jaki na pw.
EDIT: przepraszam, proszę o bezpośredni kontakt na gadu.
EDIT 2: Dla moderatorów. Sposób prowadzenia sesji: siadamy przy moim biurku i gramy (kostki, zero monitorów).
Pozdrawiam jeszcze raz
Wróbelek
 

Ostatnio edytowane przez Wróbelek : 12-09-2009 o 16:20. Powód: pomyłka, uzupełnienie pod-moderatorskie
Wróbelek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem