Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2006, 13:30   #50
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał LukeSil
Z tego co wiem to Fenrix jest początkujący (tak samo jak ja) więc nie należy od razu oczekiwać od niego super pięknych postów. Oczywiście gdyby się bardziej postarał to by było lepiej. Ale z czasem z wszystkim można się oswioć i pisać bardzo dobrze.
Nie chodzi mi o piekne fabularnie posty, pisanie mini-nowel itp. ale o poprawne wyrażanie swoich myśli. Tylko ten post, o którym wspomniałem poraził mnie w oczy tak, że odechciało mi się go czytać. Nie potrzeba doświadczenia na forum, aby umieć poprawnie pisać. Tą umiejętność nabywa się gdzie indziej... Poza tym Fenrix zabił mnie swoim postem "Jak zagadać??Jakos nirozumiem." Utwierdza mnie to jedynie w przekonaniu, że nie przeczytał mojego posta uważnie, o ile w ogóle.
 
Malekith jest offline