Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2009, 18:51   #21
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
Wprawdzie KP już wysłana, ale pytania, które mi po głowie chodziły zadam ( a których nie zadałem wcześniej, by odpowiedzi nie weszły mi z gotową KP w konflikt :P). No i może przyda się to komuś, kto chce jeszcze dosłać KP.

- W jaki sposób Eden uchronił/ chroni się przed promieniowaniem? Czy zajął takie a nie inne miejsce w Europie, ponieważ radiacja jest tam najmniejsza, czy też Edeńczycy zbudowali jakąś ogromną kopułę? Czy tereny Edenu się powiększają, czy ludność jest ograniczona do życia na wykreślonym obszarze?

- Jak się ma kwestia PSI i czym jest " komunikator PSI" ze wstępu?

- Co Edeńczycy robią z jednostkami ( choćby i młodzieżą), która przejawia zainteresowanie militariami, wojną, taktyką i generalnie tym, na co, jak mniemam, społeczeństwo edeńskie jest uczulone? Taka jednostka jest jakoś resocjalizowana, czy może usuwana?

- Społeczeństwo edeńskie jest wielokulturowe. Jak się ma tam zatem sprawa języka? Powstał nowy język 'wspólny' ( na przykład na bazie angielskiego/francuskiego/hiszpańskiego)? Są dalej używane języki przedwojenne? Jaki jest język urzędowy?

- Hmm, rząd jest okrojony do 12 osób, ale co z administracją i władzami lokalnymi/ samorządowymi? Eden jest podzielony na jakieś jednostki administracyjne? Wykształciły się w nim jakieś dominujące korporacje/ ugrupowania o wspólnych poglądach/ 'gildie'?
 
Mivnova jest offline