Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2009, 00:00   #8
Garzzakhz
 
Garzzakhz's Avatar
 
Reputacja: 1 Garzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znany
Przypominam o zapoznanie siÄ™ graczy ze swoimi kartami i kartami innych graczy.
Niektóre postacie już zostały ze sobą powiązane. Oraz proszę zwrócić uwagę na miejsce akcji w którym odbywa się sesja.

To tak na przypomnienie by nie było sprzecznych komplikacji.

Wysłałem wam na e-mail historie i opisy waszych postaci. Proszę abyście się z nimi zapoznali zanim będziecie dalej pisać. Jak ktoś nie może otworzyć plików Worda to niech ściągnie open office:

OpenOffice 3.1.0 PL - Download - INSTALKI.pl

Co do pisania postów myślę że nie warto ustalać ile postów mamy pisać na dzień lub na tydzień. Po prostu jak jest kogoś kolej to piszę, a jak dłłłłłuuuuuuuuuugo nie będzie miał czasu to pisze w komentarzach by go w aktualnej turze pominąć.

!!!UWAGA!!! Przypominam że to najstarsze wydanie D&D. Czasy w których gramy są bardziej zbliżone do starożytności, a nie średniowiecza. Z tego powodu elfy, ludzie, halflingi używają brązu, a tylko krasnoludy znają się na poważniejszej metarulgii i tworzą inne metale. Khemi z twoim toporem to była pomyłka, zapędziłem się. Przepraszam.

PS: kolejność pisania to: 1)GM, 2)Khemi, 3) Erthon, 4) Duch, 5) Endless


Nie chciałbym krytykować, ale kolor czerwony jest zastrzeżony dla Moderatorów.
Pozdrawiam
Kerm
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 13-09-2009 o 14:39. Powód: Post pod postem
Garzzakhz jest offline