Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 16:27   #22
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Poniosło mnie, bo uważałem, że interakcja powinna być bezpośrednia. Sugeruję, by MG mógł dopuścić niezależną kolejność postów w pewnych sytuacjach. Sytuacjach takich, jak ta, np. jesteście w lochu - wszyscy... No i tutaj nie ma zdarzeń zewnętrznych tylko nasza interakcja - rozmowy, rozglądanie się, cokolwiek.
Jak będę chciał się pobić z Duchem bo np. nie spodobało mi się to, co powiedział, czy zrobił to rzucę mu np. jakieś ostre słowo - potem on mi odpowie - będziemy się przepychać, krzyczeć, dyskutować itp.
Twoja decyzja MG ale jeśli po mojej kolejce Duch pomógł mi wstać i zwrócił się w moją stronę, coś powiedział itp to raczej reaguję od razu
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline