Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 16:50   #98
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Witam wszystkich!
Przepraszam za nieobecność.
I z przykrością muszę stwierdzić, że kończę sesję.
Nie będę się tłumaczył z powodów dla których ogólnie wogóle nie mam teraz niestety czasu na lastinn'a i resztę, natomiast nie chcę by gracze tracili w przyszłości czas, jeśli ta sytuacja by się powtórzyła, a niewiele wróży, że będzie inaczej :/

Jeśli będzie zainteresowanie, to być może kiedyś tam hen hen w przyszłości zorganizuje się tę sesję od nowa - ale tylko jeśli będziecie nadal zainteresowani, a czas pozwoli...

Jeszcze raz przepraszam i mimo wszystko mam nadzieję, że chociaż początek był interesujący ;]
 

Ostatnio edytowane przez Only The Shadow : 14-09-2009 o 16:53.
Only The Shadow jest offline