Wątek: [D&D] Początek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 17:59   #18
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
Najpierw fala ogromniej mocy, a potem już tylko... ciemność.

Nuriel otworzył oczy, aby zobaczyć twarz przyjaciela, który pochylał się nad elfem wiążąc mu coś przy głowie. Okropnie bolała go głowa, a kiedy próbował pomacać się po czole, dotknął czegoś lepkiego i mokrego.
- Ja krwawię... - wymamrotał półprzytomny elf, jednocześnie rozglądając się po celi.
Tuż przy magach stało dwóch wojowników, którym wcześniej próbowali pomóc. Pozostali którzy znajdowali się w tym pomieszczeniu, albo leżeli na kamiennej podłodze, albo zaczynali wstawać.
- Arthan, pomóż mi wstać.- poprosił przyjaciela, kiedy odzyskał trochę sił.
Przyjaciel elfa nie zwlekał i podał mu rękę. Kiedy Nuriel już stał, podszedł przy pomocy Arthana do krat, i zacisnął ręce na chłodnym metalu, przytykając do niego obolałą głowę.
- Co się dzieje? Jak się tu znaleźliśmy. Ja... nic nie pamiętam.- rzekł z paniką w głosie.
Nie oczekiwał odpowiedzi, więc zamknął oczy, aby przypomnieć sobie, co w takich sytuacjach robili bohaterowie książek, które przeczytał kiedy był jeszcze uczniem.
 
Endless jest offline