Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 18:54   #108
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Hej dzieciaczki moje :PP wypad weekendowy za mną, przeżyłam, czuję się nieźle, choć robota mnie dobija... widzę że pojawiło się kilka fajnych postów i rozdałabym może i reputki ale technicznie nie da chwilowo rady. Czekam(y) więc na resztę, mając nadzieję, że też coś zamieszczą. Napisałabym "a nie mówiłam?" (odnośnie tzw. maruderów ), jest jednak jeszcze parę dni, nie będę więc krakać :P

Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Nie chcę narzekać, ale my też zbyt wiele kasy nie dostaliśmy przez te dwa poziomy
Ekhem, a przedmioty magiczne które zdobyliście? nadal większość z nich pod opieką Yona, można je przecież sprzedać... złota trochę też było, a ja sama dobrze wiem, że może i jednak na końcu wychodzi że tego trochę mało, w tej jednak przygodzie nadrobicie :P

Pozdrawiam
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline