Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 23:20   #8
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Duch Zobacz post
Może taka jaka jest po prostu.
- Nie sądziłem, że nasza tropicielka chodzi z wielkim dekoltem.
Też o tym nie wiedziałam puki nie przeczytałam, ale jak nadarzy mi się okazja to opiszę swój wygląd dokładniej to będziecie wiedzieli z kim macie do czynienia.

Co do wniosków jestem za a nawet przeciw.
- Brak kolejek, ale dokładne czytanie postów poprzedzających (wystarczy się do nich odnieść i będzie gites)

Tez spodziewam się miłej gry.

Duch: Miałam się upewnić gdzie twoja postać w końcu jest, czy z resztą w ziemiance czy na zewnątrz, ale xeper napisał w swoim że cię spotkał na zewnątrz (tudzież wnioskuje że on się o to upewnił pytając ciebie, a przynajmniej mam taką nadzieje) więc najwyżej będę posta przerabiać jeśli coś się nie zgadza.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!
Obca jest offline