WÄ…tek: [komentarze] Aurora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2009, 23:35   #21
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Dobrze więc z racji że sesja ponownie jest aktywna, Gratuluję wszystkim nowym graczom którzy dostali się de sesji. cieszę się również że więkrzość starych graczy wyraziła zgodę na dalszą grę.
Jednak należy przejść do rzeczy mniej przyjemnych:
- niestety, jedna osoba z powodu długiej nieobecnosci na forum, nic mi nie napisała, jest to mianowicie allallek który do tej pory kierował postacią doktora Jareth Baker, wciąż mam jednak nadzieję że wróci na forum i wyrazi chęć dalszego uczestnictwa, dlatego właśnie w razie potrzeby ja będę kierował jego postacią.
- Z kolei QuartZ Nie wyraził na razie chęci dalszej gry, jednak jak sam stwierdził, możliwe że wróci mu natchnienie do tej sesji. Dlatego jego postać zostaje, mianowicie Michaił Gosczov zostaje w grze jako postać czasowo zawieszona.

Przemyślałem też sprawę częstotliwości oddawania postów. Zdaje sobie sprawę że w związku z nowym rokiem szkolnym, i zbliżającym się początkiem roku akademickiego, każdy może mieć mniej czasu niż w sezonie wakacyjnym. Dlatego właśnie Czekam na wasze propozycję jeśli chodzi o czas na napisanie posta, chyba najlepiej będzie jeśli wy zdecydujecie jaki ma być. Wtedy nie będzie niespodzianek.

Informacja dla nowych graczy,
pamiętajcie że możecie ingerować w świat gry, możecie przeprowadzać dialogi z NPCami, jest to nawet wskazane z założenia jest to sesja gdzie wy również macie wpływ na świat i jego otoczenie. Ja jestem jedynie narratorem.

Myślę że na razie to tyle, z niecierpliwością czekam na wasze pierwsze po reaktywacji posty.

Pozdrawiam:
Mizu
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline